قایل توجه دانشجویان عزیز و مراجعه کنندگان و اساتید محترم

جدید:
برگزاری تمامی کلاس ها بصورت آنلاین از طریق راه اندازی سامانه لیان در دانشگاه از مورخه ۲۲ / ۲ / ۹۹
جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراحعه نمایید:
http://kavosh.ac.ir/news/%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%da%a9%d9%84%d8%a7%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%86%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%86/

اداره آموزش از تاریخ ۹۸/۱/۱۶ آماده پاسخ گویی به مراجعه کنندگان میباشد، ضمن آنکه از مراجعه کنندگان محترم تقاضا داریم از حضور غیر ضروری به دانشگاه جدا خودداری نمایند و تا حد امکان از طریق تماس تلفنی، تقاضای خود را پیگیری نمایند.
تمامی کلاس ها بصورت مجازی برگزار میگردد و از حضور دانشجو بدون علت قابل قبول ممانعت به عمل خواهد آمد.
??
در چند روز آتی با هماهنگی اساتید، دروس مرتبط در سامانه مجازی بارگذاری می شود، از طریق این سامانه ، دانشجویان میتوانند با شماره درس خود (درج شده در انتخاب واحد ) وارد سامانه شده و همانند سایر دانشگاه های دیگر روند تحصیل خود را کامل نمایند.
??
از تمامی اساتید خواهشمند است نسبت به برگزاری کلاس های مجازی و ادامه روند تحصیل از فردا با اداره آموزش تماس حاصل فرمایند و تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.
??
در خصوص دروس عملی در صورت صلاحدید استاد مربوطه، تدریس بصورت مجازی و در غالب کلاس های آنلاین خواهد بود.

??
برگزاری دروس در غالب ویدئوکنفرانس تحت وب و آنلاین با برنامه قبلی و اطلاع رسانی از طریق سامانه مجازی امکانپذیر می باشد. لذا از اساتید محترم تقاضا داریم تا آمادگی خود را برای برگزاری کلاس آنلاین یا ارائه فیلم آموزشی، به آموزش اعلام دارند.

??
برگزاری دوره های دفاع بصورت آنلاین و ارتباط از راه دور می باشد.

تمامی موارد فوق تا اتخاذ تصمیم جدید از سوی ستاد مبارزه با کرونا پابرجا خواهد بود و در صورت تغییر ، تصمیمات جدید اطلاع رسانی می گردد.

با سپاس – روابط عمومی کاوش