بسمه تعالی

مؤسسه آموزش عالي غيردولتي- غيرانتفاعي کاوش در جهت ارتقاء علوم و تكنولوژي كشور و تربيت نيروي متخصص به استناد مصوبه شوراي گسترش وزارت علوم با هدف ارتقاء سطح علمي جامعه،گسترش آموزش عالي كشور،فراهم آوردن زمينه مناسب جهت بكارگيري پتانسيل علمي جامعه و ايجاد زمينه هاي مناسب براي فعاليت همه جانبه مردمي در جهت اعتلاي آموزش عالي کشور در سال 1387 ايجاد و تاسيس گرديده است.

موسسه کاوش به عنوان یکی از موسسات غيردولتي داراي مجوز از وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، با جذب دانشجو از طريق آزمون سراسري سازمان سنجش آموزش كشور، از مهرماه سال 1387 عملاً فعاليت آموزشي و پژوهشي خود را آغاز كرده است و مي‌كوشد با فراهم نمودن محيطي علمي براي دانشجويان، آنان را براي ورود به بازاركار و حضور موثر و مفيد در عرصه اجتماع، آماده ساخته و پاسخگويي به نيازهاي آموزشي و پژوهشي روزافزون جامعه را پي‌جويد.در اين راستا تلاش شده است همكاريهاي گسترده علمي و آموزشي و تحقيقاتي با دانشگاه‌ها و مراكز پژوهشي و آموزشي معتبر در سطح ملي ، برقرار گردد تا از طريق انتقال متقابل تجربيات، روزآمدي دانشگاه حفظ شده و كارآمدي آن ارتقا يابد.

موسسه آموزش عالی کاوش در سال 1387 با دو رشته الکترونيک و قدرت در مقطع کاردانی آغاز به کار کرد و امروز افتخار دارد با جذب دانشجو در رشته های ذیل با تمام توان خویش برای تربیت نیروی انسانی مفید برای کشور عزیزمان به کار ادامه میدهد. هم ‌اكنون اين دانشگاه در 20 رشته و گرايش تحصيلي‌ در مقاطع كارداني، كارشناسي ناپيوسته ، كارشناسي‌ پيوسته و کارشناسي ارشد بيش از 1500 دانشجو دارد.

پیام موسسه

رويكرد اصلي موسسه بيشتر در جهت يافتن الگوها و مدل‌هاي توسعه‌ي پايدار و درون‌زا است. شايان ذكر است، دانشگاه‌هاي غيردولتي از بودجه‌هاي دولتي برخوردار نبوده و منبع تامين هزينه‌ي اجراي طرح‌هاي آن، وام‌هاي بانكي و شهريه‌ي دانشجويان پس از كسر هزينه‌ها مي‌باشد.

تعليم و تربيت نيروي انساني كارآمد و متعهد به اهداف كشور، ارتقاء سطح فرهنگ و دانش، توسعه‌ي امكانات فرهنگي و آموزشي در منطقه در راستاي نيل به اهداف استراتژيك بوده و ارتباط با مراكز آموزشي و پژوهشي داخل كشور به منظور تبادل و كسب تجربيات روز علمي- تخصصي دنيا از مهمترين اهداف موسسه کاوش است .

—————————————————————————————–

لیست رشته ها

جهت آشنایی بیشتر بر روی رشته ی مورد نظر کلیک نمایید تا لینک تعریف شده شما را به صفحه مورد درخواست،هدایت کند.

ردیف

رشته

مقطع

گرایش

1

مهندسی شیمی

کارشناسی ارشد

جداسازی فرایند

2

مهندسی کامپیوتر

کارشناسی ارشد(new)

نرم افزار

3

مهندسی برق

کارشناسی ارشد(new)

سیستم

4

مهندسی نفت

کارشناسی(new)

استخراج منابع نفتی

5
مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی

کارشناسی ناپیوسته

6 مهندسی برق

کارشناسی(new)

قدرت

6

مهندسی شیمی

کارشناسی

7

مهندسی تکنولوژی برق

کارشناسی ناپیوسته

قدرت

8

مهندسی تکنولوژی برق

کارشناسی ناپیوسته

الکترونیک

9

مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات

کارشناسی ناپیوسته

(ICT )

10

مهندسی تکنولوژی معماری

کارشناسی ناپیوسته

معماری-معماری

11

مهندسی کامپیوتر

کارشناسی(new)

نرم افزار

12

مهندسی تکنولوژی کامپیوتر

کارشناسی

نرم افزار

13

الکتروتکنيک – برق صنعتي

کاردانی

14

الکتروتکنيک – تاسيسات الکتريکي

کاردانی

15

الکترونيک

کاردانی

عمومي
16

نقشه کشی معماری

کاردانی

معماری

17

کامپیوتر

کاردانی

نرم افزار کامپیوتر

18

برق

کاردانی

قدرت

19

برق

کاردانی

الکترونیک

20

مکانیک

کاردانی(new)

خودرو

21